Robotika.lt

HitchBOT leidosi į kelionę per JAV (Video)

Robotika.lt 23 liepos, 2015 Robotai pramogai

Regis, robotams taip pat patinka nuotykiai kelyje. Kanadiečių robotas hitchBOT praėjusią savaitę pradėjo savo kelionę per Ameriką, kurios metu tikisi nukeliauti nuo Bostono iki San Fransisko. Visą kelionės laiką jį veš pakeleivingi vairuotojai.

Praėjusiais metais autostopu keliaujantis hitchBOT išmaišė visą Kanadą, keliaudamas nuo Halifakso iki Britų Kolumbijos. Robotas taip pat lankėsi Europoje ir pervažiavo Vokietiją bei Olandiją.

HitchBOT robotas aprūpintas GPS sistema, vaizdo kameromis bei programine įranga, kuri leidžia robotui palaikyti pokalbį su jį sutikusiais pavežėti vairuotojais. Tiesa, robotas negali savarankiškai judėti, todėl jam padėti sutikę vairuotojai robotą turi patys įsisodinti į automobilį.

Šiuo metu robotas tik išvažiavo iš Rytiniame Amerikos krante įsikūrusio Bostono miesto. Iki Vakariniame krante esančio San Fransisko, roboto dar laukia milžiniškas kelias. Robotas savo kelionės metu taip ketina aplankyti įdomiausias JAV vietas. Jis tikisi pamatyti Didijį kanjoną Arizonoje, Rašmoro kalną Pietų Dakotoje ir daugybę kitų Amerikos simbolių.

Roboto kelionės progresą galite stebėti gyvai tinklalapyje hitchbot.me. HitchBOT robotas taip pat turi ir savo paskyrą socialiniame tinkle Twitter.

https://www.youtube.com/watch?v=ga53qBgJZWA


Parengta pagal popsci.com


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *