Robotika.lt

„Google“ ir „Fiat Chrysler“ kuria autonominį automobilį šeimai

Robotika.lt 7 birželio, 2016 Robotiniai automobiliai

Praeito mėnesio pradžioje „Google“ ir „Fiat Chrysler“ pranešė, kad „Google“ autonominio vairavimo technologiją 2017 metais įdiegs šimte „Chrysler Pacifica Hybrid“ mikroautobusiukų.

„Fiat Chrysler“ gamins naujuosius modelius taip, kad juose būtų galima įdiegti visas „Google“ reikalingas technologijas ir programinę įrangą.

„Šis projektas padės kompanijoms geriau suprasti, kaip pagaminti automobilį, kuris su vienu mygtuko paspaudimu nugabens iš taško A į tašką B“, – teigiama „Google“ pranešime.

Pastarieji automobiliai, anot „Google“, geriausio pasisekimo turėtų sulaukti tarp negalią turinčių žmonių ir šeimų.

„Google“ ir „Tesla“ bandymai parodė, kad žmonės greitai ima pasitikėti technologijomis. Todėl vairuotojai vis dažniau užsiima savo reikalais, kol automobilis vairuoja save. Tai yra, valosi dantis, valgo ar tiesiog ilsisi“, – sako automobilių ekspertas Barrie Kirkas.

Tačiau, anot B. Kirko, yra viena problema. Žmonės vis dažniau važiuodami automobiliu užsiima seksu ir tai yra problema.

„Chrysler Pacifica“ bus labai erdvus, todėl jame bus patogu ilsėtis ir net miegoti, turės didelius patogius langus. Automobilyje bus taip pat įmontuoti televizoriai. Automobilio inžinieriai teigia, kad jame bus galima „ilsėti, miegoti, bendrauti, mylėtis ar dirbti“.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *