Robotika.lt

„Game of Drones“ kurs lenktyninius dronus

Robotika.lt 11 rugsėjo, 2015 Dronai

Kompanijos „Game of Drones“ direktorius Marque Cornblatt’as teigia, jog dronų rinkoje mato daug problemų. Pasak jo, dabartiniai aparatai brangūs, juos sudėtinga valdyti ir jie yra labai gležni. Todėl praėjusiais metais kompanija „Game of Drones“ sukūrė ir vartotojams pasiūlė ypatingai tvirtą drono korpusą.

Šie bepiločio „griaučiai“ pritaikyti mėgėjams, kurie turi pakankamai žinių apie skraidančius bepiločius aparatus, kad galėtų sukonstruoti savo prietaisą. Bet kokiu atveju, vartotojams neprireiks kiekvieną kartą remontuoti savo bepilotį po avarijos. Bepiločio „kūnas“ parduodamas už 140 dolerių. Kompanija taip pat siūlo įsigyti pilnus bepiločių komplektus, kurių kaina yra nuo 400 iki 700 dolerių.

Visiškai naujas dizainas

Kitais metais „Game of Drones“ ketina sukurti bepilotį, kuris bus skirtas lenktynėms, – pareiškė Cornblatt’as praeitą savaitę vykusioje konferencijoje „Highway 1“.. Skraidantis bepilotis aparatas „Flow State Tantrum“ arba „FST“ bus skirtas eiliniams vartotojams, norintiems įsigyti pilnai skrydžiams paruoštą droną.

Šio drono kainia sieks kiek daugiau nei 500 dolerių. Kartu su skraidykle parduodamų virtualių akinių pagalba, vartotojas jausis taip, tarsi sėdėtų piloto kabinoje, teigia Cornblatt’as. Šis dronas pasižymės visiškai nauju dizainu, specialiai sukurtu lenktynėms.

Pasak Cornblatt’o, bepiločių lenktynės ir kiti žaidimai turės didžiulį pasisekimą rinkoje, ir netgi gali paversti šias varžybas į kvapą gniaužiantį sportą, kaip tai įvyko su video žaidimais.


Parengta pagal robotics.com.uaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *