Robotika.lt

Ecovacs Winbot 7: robotas valantis langus (Video)

Robotika.lt 25 gegužės, 2013 Namų robotai
Robotai-langų valytojai šiandieninėje robotų rinkoje ne naujiena. Daugelis iš jų, pvz., Windoro, kad galėtų laikytis vertikaliai, naudoja magnetus. Tačiau, naujasis robotas Winbot 7, kad laikytųsi ant lango, naudoja prie stiklo prisisiurbiančius apvalius žiedus. Taip Winbot 7 gali valyti bet kokio storio stiklą.

Robotas veikia labai paprastai. Pritvirtintą prie lango stiklo, jį reikia įjungti. Tada Winbot 7 analizuoja stiklą ir pasirenka valymui tinkamiausią kelią. Po to valomoji pagalvėlė, įtaisyta roboto priekyje, suminkština purvą, o guminė plaušinė šluotelė jį nuvalo. Antroji pagalvėlė, esanti šluotelės gale, sausai nuvalo stiklą. Robotas-langų valytojas valdomas distanciniu pultu.

Viena iš svarbių roboto Winbot 7 funkcijų yra saugumas. Pasak kompanijos, jei išorinis prisisiurbiantis žiedas praranda slėgį, robotas automatiškai sustoja ir apsisuka. Valant išorinį lango stiklą, taip pat yra apsauginė pagalvėlė, sujungta su roboto maitinimo laidu, kuri prilimpa prie vidinės lango pusės. Jei, dėl kokių nors priežasčių, Winbot 7 atlips nuo stiklo, tai apsauginė pagalvėlė neleis jam nukristi žemiau poros metrų.

Be to, robotas turi atsarginį akumuliatorių, kuris užtikrina tolimesnį jo darbą, jei netyčia namuose dingtų elektra.

Kiekviena moteris norėtų namie turėti tokį daikčiuką, kadangi langų valymas vienas iš nemaloniausių ruošos darbų. Todėl mielieji, padovanokite robotą-langų valytoją Ecovacs Winbot7 savo moterims, kad jos galėtų pasimėgauti laisva popiete prie kavos puodelio kartu su jumis.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *