Robotika.lt

Dronas atliks marihuanos kurjerio darbą (Video)

Robotika.lt 4 rugpjūčio, 2015 Dronai

„Trees“ – tai Kalifornijos startuolis, kuris sujungs medicininės marihuanos prekybos bei dronų pristatymo oru paslaugas. Savo idėją komanda pristatė trumpame reklaminiame klipe, kuriame, skambant Wagnerio „Valkirijų Skrydžiui“, bepilotis orlaivis pristato klientui kanapių paketą.

Drono pristatomos dėžutės kaina svyruoja nuo 59 iki 149 dolerių. Pirkėjams siūloma įvairių marihuanos paketų, kurie skiriasi savo skoniu bei dydžiu. Pavyzdžiui, pats mažiausias paketas, teigiama, yra skirtas tiems, kuriems reikia mažo kanapių kiekio ir puikiai tinka koncertams arba žygiams. Tiesa, kompanija pažymi, kad šias paslaugas ketina teikti ateityje ir kai kuriuose vietose ji gali būti neprieinama.

Kol JAV Federalinė Aviacijos Administracija vis dar svarsto komercinio dronų panaudojimo reglamentavimą, tačiau federaciniu lygiu kanapių prekyba ir laikymas, net medicininiais tikslais, yra draudžiamas. Taigi „Trees“ susidurs su papildomais sunkumais ir bus priversta pasitraukti į pilkąją komercinių dronų bei medicininės marihuanos prekybos zoną.

https://www.youtube.com/watch?v=o29d4qW1W00


Parengta pagal popsci.comFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *