Robotika.lt

BattroBorg – koviniai robotai-žaislai (Video)

Robotika.lt 1 vasario, 2014 Robotai pramogai
Koviniai robotizuoti žaislai BattroBorg – tai naujausias kūrinys iš robotų-žaislų serijos Omnibot. Pasak kūrėjo Takar’os Tomy, šie robotai užvaldys visus kovinių robotizuotų karių gerbėjus.

BattroBorg galima palyginti su Rock Em Sock Em – koviniais robotais, kurie buvo populiarūs mūsų vaikystės laikais. Paėmę į rankas Takar’os Tomy sukurtus robotus, negalėsite atsispirti pagundai jų neišbandę. Jums tereikės abiejose rankose laikyti po specialų pultą ir atlikti smogiamuosius veiksmus. Robotas atkartos visus jūsų judesius. Žaidimas su BattroBarg privers jus pasijusti kaip tikrame kovos lauke. O garso efektai tik praturtins žaidimą, kuris atrodys labai realistiškai.

Smūgio daviklis, įtaisytas kiekvieno roboto šalme, įrašo kiekvieną priešininko smūgį. Kai prasideda kova, indikatorius, pritaisytas prie roboto kuprinės, užsidega žalia spalva, kuri reiškia, kad robotas yra pasiruošęs mūšiui. Jei priešininkas trinkteli robotui į veidą, spalva keičiasi sulig kiekvienu smūgiu į mėlyną, baltą, geltoną ir galiausiai raudoną spalvą. Pastaroji spalva reiškia, kad jei robotas gaus dar vieną smūgį – jis bus nugalėtas.

BattroBorg korpusas pagamintas pagal unikalų dizainą ir turi vieną variklį, kurio dėka viršutinė roboto liemens dalis juda pirmyn ir atgal sukamaisiais judesiais. Turėdamas lanksčius sąnarius robotas gali atlikti įvairius judesius su ginklu, o specialių sistemų, esančių jo kojose, dėka karys gali laisvai judėti į kairę ir į dešinę.

BattroBorg - koviniai robotai-žaislai

Jei norite, galite įjungti papildomą režimą „Sparring” – atsitiktiniai smūgiai. Šiuos smūgius BattroBorg karys atlieka labai lėtai pamažu didindamas greitį. Iš pradžių smūgiai būna paprasti, po to naudojamos sudėtingesnės kombinacijos. Yra keli žaidimo variantai, kuriuos galima žaisti su šiais robotais.

Kiekvieno BattroBorg roboto šalmas nusiima, vietoj kurio galima pakeisti roboto veido išraišką arba užklijuoti nuotrauką. Taip pat galima pakeisti ir vėliavėlių spalvas. Kompanija planuoja prie kiekvieno roboto pridėti lipdukus, tarp kurių bus ir tuščių, kad vartotojas galėtų priklijuoti savo atvaizdą.

Robotas veikia maždaug 10 minučių, po to jį reikia pakrauti – trukmė 20 min. Galima išsirinkti vieną iš keturių pakrovėjų spalvų: „Star White”, „Mars Red”, „Earth Blue” ir „Cosmic Black”.

Pirmieji BattroBorg koviniai robotai prekyboje pasirodė praeitų metų liepos mėnesį Japonijoje ir Azijos šalyse. Dabar jų galima įsigyti JAV bei Europoje. Vienas BattroBorg robotas kainuoja apie 30 dolerių. Specialų ringą, skirtą kovoms, galima įsigyti atskirai už 10 dolerių.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *