Robotika.lt

Visiškai kitokie ateities sunkvežimiai pagal Audi: nustebs net ir fantastinių filmų kūrėjai (Video)

Technologijos.lt 29 rugsėjo, 2016 Robotiniai automobiliai

Sunkiosios transporto priemonės jau ilgą laiką nesulaukia jokių esminių pokyčių. Vis dėlto, viena dizainerių grupė sumanė išsklaidyti šį nuobodulį ir sukūrė visiškai kitokį „Audi“ sunkvežimių dizainą.

„Truck for Audi“ projekto metu komanda sugalvojo du skirtingus transporto priemonių dizainus ir abu jie turėtų sužavėti futuristinių konstrukcijų mėgėjus.

Pirmasis sunkvežimis yra autonominis. Šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į didžiausių transporto bendrovių šiuo metu aktyviai plėtojamas savarankiškai važiuojančių mašinų idėjas.

Antrasis juodai raudonas sunkvežimis buvo sukurtas, kaip Audi parodomoji transporto priemonė, ir, regis puikiai atliko savo paskirtį.

Šio projekto dizaineriai Artemas Smirnovas ir Vladimiras Panchenko siekė pakeisti žmonių nuomonę apie griozdišką ir dažnai nepatrauklų sunkųjį transportą.

Nuotraukoje žemiau matote parodomąją mašiną, kurioje vairuotojai dėvi naikintuvų pilotų stiliaus šalmus. Akivaizdu, jog tokios mašinos garso greičiu tikrai nelėks, tad susidaro įspūdis, kad jų vienintelė paskirtis būtų apsaugoti vairuotojų galvas nuo vabalų.

Kita įdomi savybė, kad šių sunkiųjų mašinų kėbulas galės sukinėtis atskirai nuo krovinio dalies. Galbūt tai suteiks griozdiškiems sunkvežimiams šiek tiek daugiau lankstumo posūkiuose.

Nors šie sunkvežimiai atrodo gana patraukliai ir įdomiai, bet greičiausiai artimiausiu metu „Audi“ jų dar nekurs. Nors iš šių koncepcijų galime daug sužinoti apie bendrovės ateities viziją.


technologijos.ltFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *