Robotika.lt

Amerikoje brakonierius padeda gaudyti robotizuotas elnias (Video)

Robotika.lt 4 vasario, 2014 Robotai mokslui
Kaip gaudyti brakonierius? Žinoma, juos galima užtikti nusikaltimo metu, kai brakonierius jau iššovė ir užmušė gyvūną. Tačiau amerikiečiai su nelegalia medžiokle kovoja kitaip – pasitelkę į pagalbą robotus.

Jie atrodo kaip tikri elniai, o po kailiu slepiasi sudėtingi mechanizmai. Būtent tokio elnio dėka Floridoje buvo sugautas vienas brakonierius. Vyriškis važiavo keliu, pamatė elnią, išsitraukė ginklą ir į jį šovė. Brakonierius nekreipė dėmesio į tai, kad medžioklės sezonas jau buvo uždarytas ir elnius žudyti šalikelėse draudžiama.

Pagal naujienų portalo Miami Herald paskutinius duomenis, policija jau senai gaudo brakonierius į pagalbą pasitelkdama robotizuotus gyvūnus. Policininkai juos išstato matomose vietose, valdo jų judesius, o patys tyko netoliese, laukdami nusikaltėlio. Kai tik jis iššauna, policininkai jį iš karto suima. O Floridoje sugautam brakonieriui kalėjime teks praleisti metus už nelegalią medžioklę, šūvį iš ginklo kelyje ir už tai, kad jis nepraleido gyvūno per kelią.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *