Robotika.lt

Stebinantis kruopštumas ir entuziazmas – vyras atsispausdino veikiantį „Chevrolet Camaro“ V8 variklio modelį (Video)

Technologijos.lt 28 gruodžio, 2016 Pramoniniai robotai

3D spausdinimo galimybės jau nieko nebestebina. Juk tokios kompanijos kaip „Local Motors“ 3D spausdintuvus jau naudoja automobiliams kurti. Jie taip pat labai dažnai naudojami detalių ir įrenginių prototipams pagaminti – tai automobilių pramonėje nėra naujiena. Tačiau vis tiek negalima nesistebėti, kuomet vienas žmogus 3D spausdintuvo pagalba pasigamina veikiantį „Chevrolet Camaro“ V8 variklio modelį, kuris surenkamas lygiai taip pat kaip tikras.

Ericas Harrellas pagal išsilavinimą yra mechanikos inžinierius, tačiau šio darbo.

nedirba. Visgi, jo entuziazmas ir susidomėjimas automobilių konstrukcija paskatino jį pradėti kurti veikiančius įvairių mechanizmų modelius. Iš tikrųjų, Erico Harrello „Youtube“ kanale galima rasti ne vieną panašų modelį, nors tikriausiai „Chevrolet Camaro“ V8 variklis atrodo įspūdingiausiai.

Jis surenkamas lygiai kaip ir tikras variklis, nors, žinoma, yra daug mažesnis. Jis veikia mažo elektros variklio pagalba, o atskiras detales galima nuimti, kad būtų galima pamatyti kaip veikia variklio mechanizmai. Ericas Harrellas jį suprojektavo naudodamasis internete platinamais projektais, brėžiniais, naudotojo vadovais ir kitais šaltiniais. Veikiantis variklio modelis pareikalavo daugiau nei 200 valandų spausdinimo laiko ir daugiau nei 2 kilogramų plastiko. Kaip jis surenkamas galite pasižiūrėti vaizdo įraše.

Šis modelis puikiai pasitarnautų švietimo tikslais, tačiau jį taip pat būtų labai įdomu surinkti patiems. Čia ir pasireiškia visas 3D spausdinimo technologijos grožis – modelio projektą galima atsisiųsti, jis netgi platinamas nemokamai. Ericas Harrellas nori šviesti žmones apie inžinerinius sprendimus ir automobilių veikimą, todėl už savo planus pinigų neprašo.

3D spausdintuvai darosi vis prieinamesni. Tai – jau gerai įsitvirtinęs hobis, todėl panašiais entuziastų darbais galime džiaugtis dažniau.


technologijos.ltFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *