Robotika.lt

Startuoja „Green Garage“ mokymai

alfa.lt 30 rugsėjo, 2015 Dronai

Svajojantys programuoti ar valdyti dronus, išmokti 3D modeliavimo pagrindų, netgi kurti mobiliuosius žaidimus, bet nežinantys, nuo ko pradėti startą, naujoms žinioms įgyti gaus profesionaliose kūrėjų dirbtuvėse „Green Garage“. Čia šią savaitę startuos net 4 dronų programavimo, 3D modeliavimo, žaidimų programavimo mokymų ir „Arduino” pagrindų kursai pradedantiesiems.

„Formuodami šią mokymosi programą, didžiausią dėmesį skyrėme ne teorinėms žinioms stiprinti, bet praktinėms užduotims. Taigi profesionalių dėstytojų pagalba būsimieji kursų dalyviai mokysis kurdami. O tai gerokai pagreitina mokymosi procesą“, – sako „Green Garage“ įkūrėja Alisa Matsanyuk.

3D modeliavimo paskaitų metu bus mokoma kurti tikslius geometrinius brėžinius, naudojantis universalia koordinačių sistema, dvimačio projektavimo ir eskizo redagavimo pagrindų, bus konstruojami sudėtingi 2D ir 3D modeliai. Kursą dėstys VGTU Biomechanikos inžinerijos magistras Ilja Asanovič, nuo 2009 m. profesionaliai dirbantis su trimačio projektavimo paketais metalo apdirbimo ir medicinos prietaisų gamybos pramonėje.

Dronų programavimo paskaitos bus skirtos pradedantiems ir pažengusiems programuotojams. Jie mokysis programuoti skrendančius dronus (kvadkopterius), „Objective-C” programavimo kalbos ir kurs dronams valdyti skirtą programėlę. Kurso metu bus naudojami „Parrot Rolling Spider“ mini dronai, „Mac“ kompiuteriai bei „iPad“ ir „iPhone“ dronų valdymo įrenginiai.

Žaidimų mėgėjams skirtame kurse dalyviai mokysis kurti mobiliuosius žaidimus su „Unity“ žaidimų varikliu. Paskaitos prasidės įvadu apie žaidimų kūrimo principus ir kompiuterių programavimą. Kurso metu bus naudojami nešiojamieji kompiuteriai, nemokama asmeninė „Unity“ versija ir „Android“ telefonai žaidimams kurti ir žaisti. Kurse įgyti žaidimų kūrimo ir programavimo įgūdžiai galės būti naudojami, kuriant profesionalius žaidimus ir mobiliąsias programėles.

Dronų bei žaidimų programavimo paskaitas ves mokymų internetu įmonės „Solid Education“ vadovas Paulius Paškevičius. Šis įkvepiantis programuotojas kuria žaidimus, dronų programas ir programas verslui skirtiems mobiliesiems įrenginiams.

„Arduino“ pagrindai skirti susipažinti su „Arduino“ mikrovaldikliu. Dalis šio kurso bus skirta įžangai į elektroniką. Mokymų dalyviai sužinos apie rezistorių, kondensatorių, diodų ir tranzistorių funkcijas bei panaudojimą. „Arduino“ pagrindus dėstys VGTU kompiuterių inžinerijos magistras Ričardas Leščinskas.


alfa


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *