Robotika.lt

Rydis H800: robotas-siurblys valantis orą (Video)

Robotika.lt 7 liepos, 2013 Namų robotai
Pietų Korėjos kompanija Moneual gamina namų kino teatrus ir robotus-siurblius. Norėdama paįvairinti savo produkciją, ji sukūrė naują automatizuotą ir mobilų mechanizmą, kuris valo orą. Šis robotizuotas įrenginys važinėja po namus ir valo patalpas, kuriose aptinka nešvarų orą. Namuose tampa švaru ir gaivu.

Robotizuotas siurblys panaikina visus patalpose esančius alergenus, tokius kaip augalų žiedadulkes, ore skraidančias dulkes, pelėsio sporas ir formaldehido kvapą. Rydis kuo puikiausiai susitvarko su savo darbu, kadangi jo mechanizme yra daugybė turinčių skirtingą paskirtį filtrų. Tarp jų – Hepa filtras, filtras sugeriantis dulkes ir netgi filtras praturtintas aktyvinta anglimi. Šių įvairių filtrų dėka kompanijos Moneual kūrinys tobulai atlieka savo darbą ir išvalo bet kokio užterštumo patalpas.

Robotas Rydis H800 veikia ir juda panašiai kaip ir robotas-siurblys. Jutiklių ir važiuoklės dėka Rydis juda savarankiškai. Tačiau į šitą modelį yra integruota keletas skirtingų jutiklių, kurių kiekvienas atlieka savo funkciją. Tai 10 daviklių, kurie padeda atpažinti kliūtis ir jutikliai, nustatantys vietas, kuriose yra labai užterštas oras. Jie duoda robotui ženklą, kad darbą jis pradėtų būtent nuo tokių patalpų.

Taip pat yra daviklis, kuris nurodo robotui kada pradeda silpti akumuliatorius. Tada Rydis pats nuvažiuoja į pasikrovimo bazę ir ten pasikrauna. Visiškai pasikrovęs robotas gali dirbti maždaug 4,5 valandas. Be to, robotas dirba labai tyliai, todėl žmonėms nereikia jaudintis dėl didelio triukšmo, kokį skleidžia, pavyzdžiui, įprasti dulkių siurbliai.

Robotas Rydis H800 puikiai tiks tiems žmonėms, kurie serga šienlige ir astma. Galėsite mėgautis švariais ir gaiviais namais, o dulkės jūsų daugiau nebevargins!


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *