Robotika.lt

Robotizuotas žaislas MiP

Robotika.lt 15 kovo, 2014 Robotai pramogai
Kompanija WowWee specializacija – intelektualių robotizuotų žaislų gamyba. CES 2014 parodoje ji anonsavo savo naująjį kūrinį robotizuotą žaislą MiP. Prie šio projekto taip pat prisidėjo Kalifornijos universiteto, įsikūrusio San Diego mieste, inžinieriai.

Roboto pavadinimą MiP galima būtų išversti taip „mobili apversta švytuoklė”. Svarbiausia šio protingo žaisliuko savybė – patobulintos valdymo funkcijos: robotą galima valdyti gestų komandomis ir komandomis perduodamomis per Bluetooth iš planšetinio kompiuterio arba išmaniojo telefono.

MiP WowWee

Robotas vadinamas spyruokle ne veltui – jis juda dviem ratais, kurie išdėstyti lygiagrečiai vienas kitam. Taip robotas išlaiko pusiausvyrą netgi tada, kai neša išorinius objektus.

Atsidūręs svetimoje vietoje, robotas MiP kruopščiai ją ištiria ir mokosi greičiau judėti patalpoje. Kūrėjai, norėdami, kad robotas atrodytų įdomesnis, suteikė jam „balsą”, tačiau tai tik linksmi garsai, kokius leisdavo droidas R2D2 iš filmo „Žvaigždžių karai”. WowWee robotizuoto žaislo kaina 100 JAV dolerių.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *