Robo-vunderkindas – robotas, kurį gali programuoti penkiametis (Video)
Lego kaladėlių ir naujųjų technologijų sąjunga robotų industrijoje nėra naujas reiškinys, tačiau „naujai sena“ „Mojang“ koncepcija ir novatoriškas būdas panaudoti „Minecraft“ žaidimą tapo unikaliu jaunųjų inovatorių skatinimo įrankiu. Naujasis Robo-vunderkindas yra modulinis žaislas, kuris sujungdamas „seną“ ir „naują“, suteikia galimybę net patiems jauniausiems protams (nuo penkių metų amžiaus) suprojektuoti ir užprogramuoti savo asmeninį robotą.
Žaismingas robotas skiriasi nuo kitų tokio pobūdžio žaislų dėl ypatingų paprastumo ir daugiafunkcionalumo savybių. Nors „Lego“ jau anksčiau pristatė panašią žaislo-roboto koncepciją, pastaroji buvo skirta vaikams nuo dešimties metų. O Robo-vunderkindu džiaugtis gali ir jaunesnio amžiaus jaunieji mąstytojai.
Žaislo kolekciją sudaro nedideli (apie 8 cm) spalvoti kubeliai – kaladėlės, apginkluoti laidais, sensoriais ir kitais technologiniais stebuklais. Žaismingos kaladėlės yra tarpusavyje susijusios, jas jungia bevielis ryšis, todėl vaikų fantazija nėra ribojama – kaladėlės gali būti jungiamos taip, kaip to nori vaikas. Be to, yra galimybė įsigyti įvairius rinkinius, papildytus adapteriais ir skirtingais ratais, padedančiais „riedantiems vunderkindams“ judėti.
Sukonstruotus robotus įmanoma programuoti naudojant išmaniuosius prietaisus. Vienos elementariausių funkcijų, kurias vaikai gali programuoti – judėjimas, kliūčių išvengimas, trumpos pokalbių žinutės, bet taip pat įmanoma pasirinkti ir sunkesnių programų įdiegimą, pvz., oro prognozių pranešimą ir pan.
Žaislas derinamas ir su MIT Scratch sistema, padedančia vaikams efektyviau susipažinti su robotikos galimybėmis.
Spalvingas žaislas pristatytas kaip paramos įgyvendinimui prašantis projektas. Kompanijos „Robo Wunderkind“ tikslas surinkti 70, 000 tūkstančių dolerių (apie 63, 251 eurų) dar nepasibaigus lėšų rinkimui pranoko lūkesčius ir pasiekė 140, 000 dolerių sumą. Iš viso surinka daugiau nei 207, 000 tūkstančių eurų.
Žaislų pristatymo rėmėjai-pirkėjai gali tikėtis kitų metų liepos mėnesį.
Parengta pagal gizmag.com
Facebook komentarai
Reklama
Reklama
Mūsų draugai
Naujausi įrašai
Europos Sąjunga ir robotika: kur link mes keliaujame?
Parrot SLAM dunk – paketas, skirtas bepiločių gamintojams (Video)
Mesh Mould – robotas-statybininkas (Video)
Inovacinis robotas-dažytojas PictoBot iš Singapūro (Video)
Plobot – robotas, mokantis vaikus programavimo (Video)
HES Hywings — bepilotis, naudojantis vandenilio kurą (Video)
Emotix Miko — komunikacinis robotas su emocijomis (Video)
MMS Drone – patvarus benzininis bepilotis (Video)
Draugaukime
Naujausi komentarai
Žymos
Visos kategorijos
- Dirbtinis intelektas
- Dronai
- Egzoskeletai
- Karinė robotika
- Namų robotai
- Naujausi
- Pagalbos robotai
- Pramoniniai robotai
- Robotai
- Robotai humanoidai
- Robotai ir menas
- Robotai ir žmonės
- Robotai kine
- Robotai medicinoje
- Robotai mokslui
- Robotai pramogai
- Robotikos ateitis
- Robotiniai automobiliai
- Robotiniai žaislai
Komentarai (0)