Robotika.lt

Netrukus „Siri“ galės skaityti žmonių mintis?

alfa.lt 8 rugsėjo, 2015 Dirbtinis intelektas

„Independent“ rašo, kad Jungtinių Amerikos Valstijų informacinių technologijų milžinė „Apple“ į savo kompaniją prisiviliojo didelį būrį dirbtinio intelekto ekspertų. Manoma, kad nuo šiol jie dirbs su virtualiosios asistentės „Siri“ sistema ir padarys ją dar išmanesnę.

„Apple“ vadovybė pradėjo išties didelės dirbtinio intelekto ekspertų komandos formavimą, o pagrindinis jos tikslas bus sukurti prietaisus, kurie gebėtų mąstyti kaip ir žmonės.

Tai reiškia, kad netrukus išmanieji „iPhone“ įrenginiai su virtualios asistentės „Siri“ pagalba gebės skaityti jūsų mintis ir pateikti jums informaciją dar prieš pateikiant užklausą.

Manoma, kad tokios funkcijos užuominos jau bus integruotos ir į naują operacinę sistemą „iOS 9“, kuri greičiausiai bus pristatyta su „iPhone 6S“ jau rytoj vyksiančiame renginyje. Tačiau neabejojama, kad „Siri“ tobulinimas vyks ir toliau.

„Apple“ kompanijos vadovybė pasiruošusi priimti dar 86 dirbtinio intelekto ekspertus, kurie įneštų naujų vėjų į „Siri“ projektą ir padėtų įgyti konkurencinį pranašumą įtemptoje informacinių technologijų kūrėjų kovoje.


alfa

 


Žymos: ,

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *