Robotika.lt

My Keepon – šokantis robotas (Video)

Robotika.lt 28 gegužės, 2013 Robotai pramogai
Kompanijos BeatBots inžinieriai sukūrė robotą pavadinimu My Keepon. Tai simpatiškas geltonas gyvūnėlis, šokantis pagal muziką ir linksmai besidairantis į aplinkinius. Savo išvaizda ir šokiais robotas žavi ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Kai tik Keepon prabunda, iš karto nori žaisti. Jis visais įmanomais būdais bando pritraukti šeimininko dėmesį. Sukinėja galvą, daro įvairius judesius ir leidžia garsus, kuriais jis prašo jo kartu pažaisti ir pašokti. My Keepon kalba savo kalba, norėdamas pasakyti ko jis nori. Kūrėjai sako, kad jie ir patys nežino kokia kalba šneka robotas, tačiau jis tai daro labai meiliai.

My Keepon savo išvaizda parodo kaip jis jaučiasi. Bendraujant robotas visada atsakys pašnekovui, kadangi jame yra integruota daugiau nei 50 įvairių garsų ir emocinių judesių, pvz., linksmas, susijaudinęs, žaismingas, mieguistas arba smalsus. Kuo dažniau žaidžiama su robotu, tuo daugiau sužinoma apie jo nuotaikas. My Keepon bandys pritraukti šeimininko dėmesį net tada, kai jaus, kad jį ignoruoja.

Robotas pritaisytas ant vadinamos nedidelio juodo stovo – vadinamos scenos. Joje yra mygtukai, kuriais galima reguliuoti du roboto elgesio režimus. My Keepon viduje įtaisytas mikrofonas, iš kurio sklinda garsai. Jis šoka pagal muzikos ritmą taip, kaip nešoka joks kitas žaisliukas. Šokis – tai My Keepon hobis!

My Keepon - šokantis robotas 1

Po roboto My Keepon oda išvedžiota gausybė daviklių. Bakstelėjus, suspaudus ar pakutenus žaisliuką, jis iš karto sureaguoja. Jis atkreipia dėmesį į garsus, sklindančius iš lauko arba žmogaus pasirodymą kambaryje. Robotas neliks nepastebėtas – visi norės su juo pasisveikinti. Kai tik baigiasi šokiai ar vakarėlis, My Keepon savo judesiu ir mimika parodo, kad jau laikas miegoti.

Šis madingas mažytis robotas My Keepon dovanoja šeimininkui džiaugsmą ir meilę! Su juo visi šoka, žaidžia. Jis scenos žvaigždė!

Kaip jis tai daro?

My Keepon žino gausybę judesių, kurie šokant nesikartoja du kartus. Nauja muzika ir nauji judesiai. Jei nėra muzikos, robotas šoka plojant arba dainuojant publikai. My Keepon turi labai daug gerbėjų. Jie jį tiesiog dievina.

O kaip nedievinti tokio geltono mažo padarėlio, kuris elgiasi beveik kaip gyva būtybė. Jei žmogus blogos nuotaikos, jo meili išvaizda ir šokis būtinai pakels jam nuotaiką!Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *