Robotika.lt

Japonijoje sukurtas robotas-agresorius (Video)

Robotika.lt 6 rugpjūčio, 2014 Robotai mokslui Robotai pramogai

Japonijos kompanija Vstone kartu su kita kompanija Robo Creation sukūrė juodą androidą Black Ox su bauginančiai degančiomis akimis. Šis žaisliukas tik pasirodęs japonų parduotuvėse iš karto įgijo pravardę „Gigantor“. Tai liudija ne vien tik jo išvaizda, bet gerokai didelė kaina – 7500 dolerių.

Androido Black Ox ūgis – 440 mm, plotis – 340 mm, svoris – 2,5 kilogramus. Į robotą integruota visa reikalinga technika: procesorius, varikliukai, daviklių rinkinys, giroskopas, nikelio-metalo hidrido baterijos ir t.t. Androidas gali judėti 22 ašyse.

Japonijoje sukurtas robotas-agresorius 1

Roboto išvaizda gana agresyvi. Atrodytų, kad androidas tiesiog nužengė iš komiksų apie gigantiškus į žmones panašius robotus, kurie griauna miestus ir žvilgsniu padeginėja mašinas. Kompanijos Vstone ir Robo Creation džiaugiasi, kad jiems pavyko sukurti nuožmios išvaizdos robotą. Ir tai natūralu, kadangi jis yra skirtas robotų kovoms.

Kompanija Vstone taip pat sukūrė visiems gerai žinomą androidą Robovie-M ir robotus – baltąjį Vstone Tichno ir juodąjį Vstone Tichno R.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *