Robotika.lt

DENSO VS-050 – pramoninis robotas-dezinfektorius

Robotika.lt 17 sausio, 2015 Pramoniniai robotai

DENSO Robotics pranešė, jog sukūrė naują, kompaktišką, greitos spartos, šešių ašių dezinfekcijos robotą VS-050.  Šis robotas turi valymo įrankį ISO 5 ir specialiai suprojektuotą dangą, kuri apsaugo nuo biologinio užterštumo.

„Mes sukūrėme VS-050, kadangi pastebėjome didelę paklausą tokiose srityse kaip farmacija, medicina ir mokslas,” – teigė kompanijos Denso pardavimų vadybininkas Peter’is Cavallo. „Dabar mūsų klientai bus patenkinti sterilizacijos reikalavimais ir galės pasinaudoti kitais roboto privalumais.”

Robotas VS-050 gali saugiai sterilizuoti produkciją į pagalbą pasitelkdamas vandenilio peroksidą arba ultravioletinių spindulių šviesą. Lygi suapvalinta išorinė roboto danga neturi išorinių sraigtų ir yra sandari, todėl į jį nepateks purvas, dulkės arba kiti nešvarumai. Laidai roboto viduje eina iki flanšo, o sujungiamasis valdymo mazgas yra apatinėje roboto dalyje. Tokio išdėstymo tvarka suteikia robotui galimybę tobulai valdyti manipuliatorių ir palengvina valymo procesą.

Tipinės itin tikslaus ir greito roboto VS-050 naudojimo sritys: montavimas, dozavimas, mašinų apžiūra, medžiagų apdorojimas, pakavimas ir testavimas.

DENSO yra stambiausia nedidelių surenkamų robotų gamintoja visame pasaulyje. Daugiau nei 16 000 robotų dirba pačios įmonės patalpose. O daugiau nei 60 000 DENSO robotų paslaugomis naudojasi kitos kompanijos iš viso pasaulio.

Kompanijos DENSO robotai gali pakelti iki 20 kg krovinį, o jų pasiekiamumas siekia nuo 350 iki 1300 mm. Kompaktiško dizaino dėka, DENSO robotai lengvai prisitaiko prie aplinkos. Šiuo metu galima įsigyti tokius modelius: standartinius (IP40), siurblius (IP65), purkštuvus (IP67), valytojus (ISO 3, 4 ir 5).


 Parengta pagal robotics.com.uaFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *