Robotika.lt

Dash – robotas kurjeris dirba Silicio slėnio viešbutyje

Robotika.lt 21 gruodžio, 2015 Namų robotai

Viešbutyje Crowne Plaza, San-Chose mieste, pastaruoju metu darbuojasi robotas Dash, kurį sukūrė kompanija Savioke. Robotas greitai pristato užkandžius, dantų šepetėlius ir kitus daiktus, kurių pageidauja viešbučio svečiai.

„Visi žinome, kad kiekviename viešbutyje yra aptarnaujantysis kambarių personalas, tačiau mažai tikėtina, kad žmogus galės išpildyti kiekvieną kliento užgaidą naktis metu“ – sako kompanijos Savioke vykdomasis direktorius Styvas Kazinsas. „Tačiau dabar šis poreikis gali būti įgyvendintas.“

Roboto Dash ūgis – 90 cm, svoris – mažiau nei 50 kg. Robotas gali važiuoti vidutiniu greičiu ir savarankiškai judėti iš vieno viešbučio aukšto į kitą, netgi keltis liftu, naudodamas Wi-Fi.

Robotas Dash – tai naujausia kompanijos Savioke autonominio pagalbininko versija, kuri demonstruoja patobulintą autonomijos sistemą ir kitas naujas galimybes. Kai Dash atvyksta į kliento kambarį, jis iš karto praneša, kad atvežė užsakymą, o, po to grįžta į pasikrovimo bazę, esančią viešbučio vestibiulyje.

„Robotas dirba viešbutyje, kuriame yra daugiau nei 300 kambarių. Mes džiaugiamės, kad toks nemažas viešbutis pasirinko mūsų paslaugas ir naudoja robotizuotas technologijas, kad palengvintų klientų ir personalo darbą. Mes tikimės, kad sulauksime įdomių istorijų apie mūsų roboto-pagalbininko darbą“, – sako Kazinsas.

Atsižvelgdami į tai, kaip praeis roboto bandomasis laikotarpis, viešbučių gigantas Crowne Plaza nuspręs, ar ir toliau naudosis šių pažangių technologijų paslaugomis.

Video medžiagoje galite susipažinti su robotizuotu pagalbininku Dash:

https://www.youtube.com/watch?v=2-7aBcIITFc


Parengta pagal robotics.com.ua


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *