Robotika.lt

Boeing kuria šnipinėjimui skirtą droną

Robotika.lt 21 liepos, 2015 Dronai

Dangus gali tapti naujuoju programišių kovos lauku. Orlaivius gaminančios kompanijos Boeing dukterinė įmonė, kurianti bepilotes skraidykles, šiuo metu dirba ties šnipinėjimo įrangą gabenančio drono projektu.

Projekte dalyvauja Boeing priklausanti Insitu kompanija bei šnipinėjimo ir sekimo įrangą kurianti Italijos „Hacking Team“ kompanija.

Regis, „Hacking Team“ neseniai pati patyrė „hakerių“ ataką ir būtent todėl į viešumą iškilo naujojo Boeing šnipinėjimo drono kūrimo detalės.

Nutekintuose šio projekto planuose teigiama, jog norima „sukurti būdą, kaip drono pagalba užkrėsti kompiuterius. Vienam iš inžinierių pavesta sukurti miniatiūrinį infekavimo įrenginį, kuris būtų patvarus, bei kurį būtu galima pristatinėti dronais.“

Jeigu inžinieriams pavyktų įgyvendinti savo tikslus, jų sukurtas dronas galėtų į reikiamą vietą pristatyti šnipinėjimo įrangą, kuri prisijungusi prie WI-FI tinklų galėtų įsilaužti į šalia esančių žmonių kompiuterius, telefonus bei kitą elektroninę įrangą.

Nutekintieji planai vis dar yra anksyvoje gamybos stadijoje ir neaišku, ar būsimasis šnipinėjimo dronas jau turi savo būsimus pirkėjus.


Parengta pagal businessinsider.com

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *