Robotika.lt

12 naujametinių robotų sveikinimų (Video)

Robotika.lt 9 gruodžio, 2013 Namų robotai
Sutinkant Naujuosius Metus sveikiname ir gauname daug linkėjimų iš artimųjų bei draugų. Įdomu, kaip jaustųsi žmonės, jei juos pasveikintų robotai? Na, bent jau robototechnikos gerbėjai tikrai apsidžiaugtų. O kaip reaguotumėte jūs į robotizuotos mašinos sveikinimą?

12 naujametinių robotų

Susipažinkite su 12 naujametinių robotų sveikinimų ir išsirinkite labiausiai patikusį. Tada nusiųskite savo draugams arba kolegoms. Patikėkite, jūsų sveikinimas bus pats originaliausias ir šmaikščiausias!

1. Algoritmų ir mokymų sistemų laboratorijos, įsikūrusios Luzanos federalinėje politechnikos mokykloje, darbuotojai išmokino savo robotus uždegti žvakes. Tačiau jie ne tik jas paprastai uždega, bet daro tai draugiškai, sukurdami kalėdinę nuotaiką.

2. Eindhoven’o technikos universiteto robotizuoti humanoidai sveikina visus su Šv. Kalėdomis ir linki linksmų Naujųjų Metų.

3. Harvardo universiteto kūrėjai sukūrė robotus, kurie funkcionuoja grupelėmis. Mini botai suformavo stiklinio rutulio atvaizdą, kuriame galima pamatyti sniegą ir senį besmegenį. Visa tai kūrėjai nufilmavo ir sukūrė gražų šventinį sveikinimą.

4. Robotas Thymio II naudojamas taikomajame programavime. Tačiau jį puikiai galima naudoti kaip kalėdinį papuošimą. Internete galima susirasti pavyzdžių ir pasigaminti popierines rogutes, jas traukiančius elnius ir žinoma Kalėdų Senį. Po to, visa tai reikia pritvirtinti prie roboto ir ant jo viršaus uždėti dovanėlę. O Thymio II nuveš ją tam žmogui, kuriam ji ir skirta.

5. Ciūricho aukštosios technikos mokyklos darbuotojai sugalvojo pradžiuginti technologijų gerbėjus. Jie sukūrė filmuką, kuriame robotas-visureigis, papuoštas Kalėdų senio elnio ragais, išvežioja kalėdines dovanėles.

6. Freiburgo robototechnikos universiteto darbuotojai sugalvojo užprogramuoti robotą Nao taip, kad jis sugrotų ant ksilofono garsią kalėdinę dainą „Jingle Bells”. Ir tai jam sekėsi visai neblogai.

7. Kompanijos Futurebots robotas Atom-7xp puikiai deklamuoja eilėraščius. O ypač malonu klausytis, kai jis skaito autoriaus Clement Clarke Moore „Twas the Night Before Christmas” eiles.

8. Šis nuostabus animacinis filmukas apie robotus, grojančius kalėdinį himną, pakels ne vienam nuotaiką ir tikrai privers nusišypsoti.

9. Ispanų kompanijos Aisoy Robotics robotai AISoy1 atlieka kalėdinę, mums tikrai negirdėtą dainą. Įdomu tai, kad dainuodami robotai žvalgosi vienas į kitą, tarsi bijotų pamiršti dainos žodžius. O ir pati daina skamba keistai ir tikrai nesukuria šventiškos nuotaikos.

10. Gerai žinomo roboto-kompaniono PaPeRo prototipas tapo žaisliuku, kurį galima kabinti ant eglutės. Tai ypač puikus kalėdinės eglutės papuošimas visiems robototechnikos gerbėjams!

12 robotų sveikinimų

11. Kompanijos The Copora robototechnikos kūrėjai sukūrė stilingą kalėdinę atvirutę, kurioje pavaizduotas jų kūrinys – robotas Qbo.

stilinga kalėdinė atvirutė

12. Ispanų kompanija PAL Robotics, norėdama pasveikinti savo klientus ir partnerius, taip pat sukūrė atvirutę. Jos gavėjus su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais sveikina robotas Reem. Tik ant atvirutės nurodyta kontaktinė informacija ir darbo laikas, sutikite, tikrai nedera prie šventinės nuotaikos.

atvirutėFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *