Robotika.lt

Lenkų kompanija ZMorph siekia įsitvirtinti 3D industrijoje (Video)

Robotika.lt 26 liepos, 2016 Pramoniniai robotai

Lenkų kompanija „ZMorph“ džiaugiasi! Pagaliau balandžio mėnesį pristatytą ZMorph 2.0 SX daugiafunkcinį 3D spausdintuvą įmanoma įsigyti visame pasaulyje. Bet tik dirbantiesiems pramonės industrijoje bei mažmeninių prekių platintojams.

Ar pirkėjų yra? Regis, jog taip. Juk tai – ne paprastas 3D spausdintuvas, o moderni ir galinga CNC mašina, paremta kompiuterizuotu valdymu (naudojamu programinėse tekinimo, frezavimo, lazerinio pjovimo bei kitokiose staklėse) ir galinti atlikti lazerinio tikslumo pjovimą per kelias sekundes.

Beje, nors šio modernaus 3D spausdintuvo kaina siekia 2500 tūkstančius eurų, kūrėjai pasistengė, jog mašina ne tik veiktų su senesnės „ZMorph“ versijos ekstruderiais, kurie garantuoja ypatingą funkcionalumą naudojimo atžvilgiu, bet taip pat būtų papildyta ir kitais inovatyviais „įrankiais“, tokiais kaip „Closed Loop System“ technologija, LCD liečiamas ekranas ir t.t.

Kūrėjų pastangos – įvertintos. Inovatyvumo ir universalumo 3D spausdintuvų srityje siekianti lenkų kompanija pastarosiomis savaitėmis pasirašė bendradarbiavimo sutartis su konkurencingomis prekių platinimo-pardavimo įmonėmis, tokiomis kaip „Machines-3D“, „Image Transforms“, „3D Ninja“, „The3DBee“, „The 3D Printer“, „DesignBox3D“, „SIU System“ ir kt.

Progresyvaus bendradarbiavimo dėka (lenkų kompanija šiuo metu turi daugiau nei 70 partnerių visame pasaulyje) naująjį „Zmorph“ kūrinį įmanoma įsigyti daugiau nei 50-tyje šalių.

 

 Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *