Robotika.lt

Food ink – atspausdinto maisto restoranas (Video)

Robotika.lt 26 rugpjūčio, 2016 Pramoniniai robotai

„Food ink“ tai pirmasis pasaulyje restoranas kulinarinių šedevrų gamybai naudojantis 3D spausdintuvus. Tikimasi, jog šis po pasaulį keliaujantis restoranas į didžiuosius pasaulio miestus atneš naują valgymo patirtį. Šios naujosios gastronominės virtuvės šefai pažada gurmanams, jog 3D būdu spausdintas maistas bus tarsi meniška „kulinarinė skulptūra“ atspindinti aukštųjų technologijų galimybes. Skonių ekspertai galės išbandyti net devynių patiekalų meniu.

„Food ink“ komanda neabejoja, jog ši naujovė sulauks neįtikėtino populiarumo.

Patiekalai bus gaminami pagal originalius virtuvės šefu receptus, o maistas bus patiekiamas tiesiai iš nešiojamų 3D spausdintuvų. Visi produktai, kurie gali būti paversti valgoma pasta – humusas, sūris, picos tešla, šokoladas – yra potenciali „spausdinimo medžiaga“, kurią galima paversti į patiekalą. Patiekalo sudėtinės dalys sluoksnis po sluoksnio yra atspausdinamos 3D spausdintuvu. Vis tik visą patiekalą sudarys ne tik atspausdintas maistas, bet ir senuoju būdu pagamintas garnyras.

Šis restoranas neapsiriboja vien tik 3D spausdintu maistu. Viskas – indai, stalo įrankiai ir netgi kėdės, ant kurių sėdi restorano lankytojai, yra 3D spausdintuvo kūriniai.

„Food ink“ balandžio mėnesį debiutavo Olandijoje vykusioje „3D spausdinto maisto konferencijoje“. Devynių patiekalų meniu jau buvo galima išbandyti Londone. Toliau šis keliaujantis restoranas aplankys Berlyną, Dubajų, Seulą, Tel Avivą, Barseloną, Paryžių, Amsterdamą, Torontą, Niujorką, Taipėjų, Las Vegasą, San Paulą, Tokiją, Ostiną, Singapūrą, Los Andželą, Keiptauną, Sidnėjų bei Reikjaviką.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *