Robotika.lt

Robotai taip pat turės savo socialinį tinklalapį!?

Robotika.lt 18 liepos, 2013 Robotai pramogai
Internetinis puslapis myrobots.com – tai socialinis tinklapis, sukurtas specialiai robotams. Kol kas šiuo internetiniu puslapiu robotai naudotis negali. Tačiau ateityje tokia galimybė planuojama. Nors iš tiesų, projektas MyRobots yra labiau pritaikytas suvienyti ne kiek pačius robotus, o jų savininkus.

Šis socialinis tinklas niekuo nesiskiria nuo žmonėms skirtų tinklalapių. Kiekvienas robotas turės savo atskirą profilį. Žinoma jį sukurti galės tik žmogus, o robotas turės galimybę keisti statusą ir siuntinėti savo šeimininkui žinutes, pavyzdžiui, robotas praneš apie tai, kad jo akumuliatorius senka ir jį reikia pakrauti.

Robotų socialiniame tinklalapyje taip pat bus paieškos funkcijos, suteikiančios galimybę surasti kuo daugiau robotų iš visų pasaulio šalių. Šio internetinio puslapio kūrėjai mano, kad 2020 metais jame bus užsiregistravę 50 milijonų robotų.

Nors iš pirmo žvilgsnio toks puslapis atrodo nenaudingas ir beprasmiškas, reikia paminėti, kad internetinį portalą myrobots.com sukūrė stambi kompanija RobotShop. Ji gamina ir pardavinėja robotus, todėl specialiai robotams skirtas tinklalapis yra tik dar viena marketingo priemonė.Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *