Robotika.lt

Skaitmeninei kartai skirtą „Chanel“ kolekciją pristatė ir robotai (Video)

lrytas.lt lapkričio 3, 2016 Robotai ir menas
A picture taken on October 4, 2016 shows creations for Chanel during the 2017 Spring/Summer ready-to-wear collection fashion show in Paris.
 / AFP / PATRICK KOVARIK        (Photo credit should read PATRICK KOVARIK/AFP/Getty Images)

Mados namų „Chanel“ dizaineris Karlas Lagerfeldas mėgsta ekstremalumus. Tą jis parodė per Paryžiaus mados savaitę. Jei prieš tai jo šou buvo surengtas drabužių ateljė, kur galima kone apčiuopti mados ištakas, tai šįkart dizaineris modelius nukėlė į visiškai jiems svetimą skaitmeninį pasaulį.

Naujasis „Chanel“ šou – tai didžiulis šuolis į ateitį, kur svarbiausią vietą užima technologijos. Ironiška, kad mados spektaklis surengtas garsiajame „Grand Palais“ muziejuje, pastatytame 1900-aisiais.

Madų šou žiūrovai buvo pakviesti į „Chanel“ duomenų centrą. Podiume stovėjo eilės serverių, apraizgytų spalvotais laidais. Šių neoninių laidų motyvais dizaineris dekoravo sukneles, sijonus, kelnes ir net kepuraites su snapeliu.

Pirmieji modeliai ant podiumo pasirodė skambant Donnos Summer dainai „I Feel Love“, išleistai 1977-aisiais. Beje, šou atidariusios „manekenės“ – ne mums visiems įprasti supermodeliai, o robotai.

Jie buvo aprengti jau vizitine „Chanel“ kortele tapusiais tvido kostiumėliais. Vėliau, kai podiumu žingsniavo tikros manekenės, buvo galima pastebėti robotų motyvus. K.Lagerfeldas pavertė robotus aksesuarais.


LrytasFacebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *