Robotika.lt

„Pepper“ robotai Taivane įžengė į darbo rinką (Video)

Robotika.lt sausio 12, 2017 Robotai humanoidai
A woman gives a comand to a robot named Pepper during a press conference organized by Cathay Financial Holdings in Taipei on October 6, 2016. 
A mini robot called "Pepper" started work alongside human colleagues at banks and an insurance company in Taiwan, enlisted with entertaining bored customers -- and giving them the hard sell. / AFP PHOTO / SAM YEH

Nauji robotai, pavadinti „Pepper“, Taivane pradėjo darbą klientų aptarnavimo sferoje.

Kinų kalba šnekantys robotai buvo „įdarbinti“ dvejuose bankuose ir vienoje draudimo kompanijoje sostinėje Taipėjuje. „Pepper“ žaidžia su vaikais, šoka pagal muziką ir veda darbuotojų aerobikos treniruotes.

„Pepper“ taip pat puikiai apmokyti aptarnauti klientus ir parduoti jiems įvairias paslaugas. Jie gali pakonsultuoti dėl įvairių finansinių detalių, o jeigu negali atsakyti į pateiktus klausimus – nukreipia klientus į internetinį bendrovių puslapį arba vieną iš konsultantų.

Tuos, kurie sunerimo, kad robotai perims jų darbus, kompanijų vadovai ramina, teigdami, kad „Pepper“ paskirtis – visiškai kitokia. Robotai yra skirti pramogai – tam, kad laukimo procesas nebūtų toks nuobodus, rašo phys.org.


Žymos:

Facebook komentarai


Komentarai (0)


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *